מערכות סולאריות מתקדמות המשלבות קולטים סולאריים לחימום מים

מערכות סולאריות מבית כרומגן

לכולנו יש דוד שמש או חשמל לחימום מים בבית. מערכת סולארית עצמאית מורכבת מדוד שמש בשילוב קולטים סולאריים ומבטיחה לנו מים חמים בבית. שימוש במערכת סולארית משמעותה חימום מים על ידי השמש, וחסכון ע"י ניצול אנרגיית השמש הטבעית.

 

המערכת הסולארית ממוקמת על גג ביתנו ולא השתנתה שנים רבות. כרומגן לקחה על עצמה בשנים האחרונות, לזהות את הבעיות הנפוצות בתחום ולתת להן פתרונות ע"י פיתוח מערכות סולאריות לחימום מים מתקדמות, במחירים השווים לכל כיס.

 

• כרומגן מציעה מערכות סולאריות ביתיות מתקדמות המשלבות קולטים סולאריים המאפשרות חיסכון באיכות גבוהה ונותנות פתרונות מותאמים לצורכי הלקוח.

• כל אחת מהמערכות הסולאריות מבטיחה מים חמים, נקיים ובריאים בבית.

• המערכות הסולאריות שלנו מספקות חיסכון ,יעילות אנרגטית ועמידות לאורך זמן.


Chromagen classic - מערכת סולארית קלאסית. המערכת הנפוצה בישראל

Chromagen classic היא מערכת סולארית המחממת מים בשיטת מערכת פתוחה. במערכת זו מים מהדוד נעים לקולטים הסולאריים וחוזרים חזרה לדוד השמש וכך הם מתחממים. שיטה זו יעילה הקיימת בשוק שנים רבות. 

דוד השמש המרכיב את מערכת Chromagen classic מצוייד בציפוי אימייל המונע חלודה במיכל הפנימי של הדוד הבא במגע עם מי הצריכה שלנו. ציפוי האמייל מבטיח שלא יגיעו למים מתכות רעילות, שומר על הדוד לאורך זמן ושומר על המים נקיים ובריאים.

 

Chromagen super - מערכת סולארית למניעת אבנית בקולט ומספקת פיתרון ייחודי לאזורי קרה

Chromagen Super היא מערכת סולארית מתקדמת המספקת פיתרון לשתי בעיות נפוצות בתחום: בעיית אבנית בקולט ובעיית פיצוץ הקולטים באזורי קרה. המערכת מונעת הצטברות אבנית בקולטים הסולאריים ובנוסף נותנת פתרון מלא לקפיאת הקולטים הסולאריים באזורי קרה. המערכת פועלת בשיטת חימום במערכת סגורה באמצעות מחליף חום, היוצר הפרדה בין חימום המים בקולט לבין המים לשימוש הביתי.

האבנית מאפיינת מאוד את המים בישראל ורבים מהצרכנים מוצאים עצמם מחליפים קולט אפילו אחת לשנתיים עקב הצטברות אבנית בצינורות. מערכת כרומגן, יעילה במיוחד בשמירה על הקולטים הסולאריים, ומבטיחה מים נקיים ובריאים, תוך הגדלת יעילות החימום והארכת חיי המוצר.
 

יתרונות נוספים וחשובים במערכות הסולאריות המתקדמות של כרומגן: 

• חיסכון של כ-600 ש"ח למשפחה, שכן הדוד פועל רק מתי שצריך ומנצל בצורה מקסימלית את אנרגיית השמש.

• יכולת בקרה נוחה וחכמה של המים החמים בבית.

• לכל המערכות הסולאריות של כרומגן – תו ירוק , תו בטיחות מי שתייה ותו פלטיניום ממכון התקנים ישראלי. מערכות כרומגן עומדות גם בתקנים בינלאומיים מחמירים.

 

לייעוץ ומוצרים נוספים פנה למוקד שירות והמכירות 9944 *

לנושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

מערכות סולריות לחימום מים מתקדמות, מבית כרומגן:

מעוניין לקבל הצעת מחיר?
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

catalog-btn