/**/

מערכות סולאריות, דוד שמש חכם, קולטים סולאריים מבית כרומגן

מערכות סולאריות עם קולטים סולאריים, בשילוב דוד שמש חכם לשליטה בניצול האנרגיה

מערכות סולאריות הפכו להכרח בכל בית. לכולנו יש דוד שמש או חשמל לחימום מים בבית. דוד שמש חכם הוא מערכת סולארית עצמאית המורכבת מדוד שמש בשילוב קולטים סולאריים ומבטיחה לנו מים חמים בבית. שימוש במערכת סולארית משמעותה חימום מים על ידי השמש, וחסכון ע"י ניצול אנרגיית השמש הטבעית.

 

מערכות לייצור חשמל אלו ממוקמות על גג ביתנו ולא השתנו שנים רבות. כרומגן לקחה על עצמה בשנים האחרונות, לזהות את הבעיות הנפוצות בתחום ולתת להן פתרונות ע"י פיתוח מערכות סולריות לחימום מים מתקדמות, במחירים השווים לכל כיס.

 

כרומגן מציעה מערכות סולאריות ביתיות מתקדמות המשלבות קולטים סולאריים המאפשרות חיסכון באיכות גבוהה ונותנות פתרונות מותאמים לצורכי הלקוח.

• מערכת סולארית עצמאית מבטיחה מים חמים, נקיים ובריאים בבית.

• המערכות הסולאריות של כרומגן מספקות חיסכון ,יעילות אנרגטית ועמידות לאורך זמן.


Chromagen classic - המערכת הסולארית הנפוצה בישראל המשלבת קולטים סולאריים 

Chromagen classic היא מערכת סולארית עצמאית המחממת מים בשיטת מערכת פתוחה. במערכת זו דוד שמש חכם מזרים מים לעבר קולטים סולאריים. אלה חוזרים חזרה לדוד השמש וכך הם מתחממים. מערכות סולריות אלה קיימות בשוק שנים רבות. 

דוד השמש המרכיב את מערכת Chromagen classic מצוייד בציפוי אימייל המונע חלודה במיכל הפנימי של הדוד הבא במגע עם מי הצריכה שלנו. ציפוי האמייל מבטיח שלא יגיעו למים מתכות רעילות, שומר על הדוד לאורך זמן ושומר על המים נקיים ובריאים.

קולטים מגיעים בנחושת או ברזל

 

מוזמנים לקרוא עוד על קולטים מנחושת או קולטים מברזל

 

מערכות סולאריות מסוג Chromagen super למניעת אבנית בקולט וסיפוק פיתרון ייחודי לאזורי קרה

Chromagen Super היא מערכת סולארית מתקדמת המספקת פיתרון לשתי בעיות נפוצות בתחום: בעיית אבנית אצל קולטים סולאריים ובעיית פיצוץ הקולטים באזורי קרה. המערכת מונעת הצטברות אבנית של קולטים סולאריים ובנוסף נותנת פתרון מלא לקפיאת קולטים סולאריים באזורי קרה. מערכות סולאריות פועלות בשיטת חימום במערכת סגורה באמצעות מחליף חום, היוצר הפרדה בין חימום המים בקולט לבין המים לשימוש הביתי.

האבנית מאפיינת מאוד את המים בישראל ורבים מהצרכנים מוצאים עצמם מחליפים קולטים סולאריים אפילו אחת לשנתיים עקב הצטברות אבנית בצינורות. מערכת כרומגן, יעילה במיוחד בשמירה על הקולטים הסולאריים, ומבטיחה מים נקיים ובריאים, תוך הגדלת יעילות החימום והארכת חיי המוצר.
 

דוד שמש חכם - יתרונות נוספים וחשובים של מערכות סולאריות מתקדמות של כרומגן: 

• חיסכון של כ-600 ש"ח למשפחה, שכן דוד שמש חכם פועל רק מתי שצריך ומנצל בצורה מקסימלית את אנרגיית השמש.

• יכולת בקרה נוחה וחכמה של המים החמים בבית.

• מערכות סולאריות של כרומגן מגיעות כולן עם תו ירוק, תו בטיחות מי שתייה ותו פלטיניום ממכון התקנים ישראלי. מערכות כרומגן עומדות גם בתקנים בינלאומיים מחמירים.

 

לייעוץ ומוצרים נוספים פנה למוקד שירות והמכירות 9944 *

 

מוצרי כרומגן נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

מערכות סולריות מתקדמות לחימום מים, מבית כרומגן:

מעוניין לקבל הצעת מחיר?
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

לקטלוג מוצרי כרומגן: דודי שמש, מערכות סולאריות וקולטי שמש