מפסק חכם להפעלה וכיבוי של הדוד

כרומגן smart, מפסק חכם להדלקה וכיבוי של הדוד – הפתרון שיחסך לכם כסף

במדינת ישראל קיים חוק משנת 1976 הקובע כי בכל בית שנבנה יש להתקין דוד שמש, עם זאת בבתים רבים ניתן למצוא דודי חשמל. דוד שמש תלוי באנרגיה הסולארית ולכן אינו מספק תשובה למים חמים בכל שעות היום, מה שגורם לישראלים רבים להתקין גם דוד חשמל. חשוב לדעת כי במדינת ישראל קיים חוק המחייב התקנת שעון לדוד חשמל או טיימר לדוד בכל בית.

לשלוט בהוצאות החשמל עם מפסק חכם להדלקה וכיבוי של הדוד

בכדי לחסוך בהוצאות החשמל מומלץ להתקין שעון לדוד חשמל המאפשר שליטה מלאה על שעות ההפעלה של הדוד. כיום ניתן לרכוש שני פתרונות יעילים לשליטה מלאה ונוחה בהפעלת דוד חשמל, האפשרויות הן: מפסק חכם לדוד או שעון. 

כאשר רוכשים בוילר יש לוודא כי הוא כולל שעון לדוד חשמל העומד בדרישות המחייבות של התקן הישראלי. על מנת להימנע ממקרים בהם שוכחים את הדוד דולק במשך שעות ארוכות מומלץ להתקין מפסק חכם לדוד. בעזרת מפסק מווסת לבוילר ניתן לקבוע באילו שעות ולמשך כמה זמן הדוד יפעל. הבוילר לרוב מגיע עם מפסק רגיל להפעלה ולכיבוי ומומלץ לבקש מהמתקין להתקין גם מפסק חכם של כרומגן, באמצעותו תוכלו לתכנן את זמני ההפעלה ולשלוט על הדוד מרחוק. במידה ושכחתם את הדוד דולק ניתן לשלוט על הדוד מרחוק באמצעות אפליקציה מהנייד. 


היתרונות בהתקנת מפסק חכם של כרומגן

מדליקים, מכבים, מגדירים, משנים מכל מקום, בכל שעה וישר מהנייד- זה !smart

התקנת מפסק חכם צריכה להתבצע ע”י חשמלאי מורשה בלבד. לתיאום התקנה מקצועית ע”י חשמלאי מורשה אנא חייגו 9944* למוקד שירות ומכירה של כרומגן