התקנת דוד שמש

התקנת דוד שמש – איך מתקינים דוד שמש

 

התקנת מוצרי דוד שמשדוד חשמלמערכות סולריות או מערכת מרכזית בביניין, חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מוסמך.

החוק בישראל קובע כי קיימת חובת התקנת דוד שמש בכל בית חדש. יש להתקין מערכת סולארית על מנת לקבל טופס 4 .
בבתים קיימים מומלץ לדעת איזו מערכת מותקנת על מנת לדעת איך לטפל ולמי לפנות בשעת תקלה. לכרומגן רשת משווקים מורשיםהמבצעים התקנות דודי שמש בתל אביב וברחבי הארץ , ורשת טכנאי שירות, אשר ישמחו לסייע לכם בכל תקלה. לפניות בנושא התקנה /שירות , מוקד שירות הלקוחות של כרומגן – 9944 *

מהי התקנה תיקנית ?

בישראל קיים תקן המגדיר מהי התקנה תיקנית. התקן מפרט את כל אביזרי החובה בהם יש להשתמש בעת ההתקנה. התקנת מערכת סולארית כוללת :
• פינוי המערכת הקודמת במידה וקיימת.
• התקנת שסתום ביטחון, אל חוזר , ברז ניתוק וברז ערבול (ווסת נגד כוויות).
• התקנת/ החלפת צנרת נחושת בין הדוד לקולט ולהיפך.

 

התקלקל הדוד? כל מה שצריך לדעת על תיקון דוד שמש

 

אחריות על ההתקנה – התקנה על ידי מתקין מורשה

 

מומלץ לבצע התקנה, על ידי מתקין מורשה של חברת כרומגן. במקרה כזה האחריות על המוצר ועל ההתקנה תחול על כרומגן למשך 4 שנים. רשימת המתקינים המורשים מופיעה ומתעדכנת באתר בכפוף לתנאים בתעודת האחריות.

במידה ולא בוצעה ההתקנה על ידי מתקין מורשה של חברת כרומגן, תחול האחריות לעבודת ההתקנה והאינסטלציה על המתקין/איש המקצוע בלבד, למשך שלוש שנים, החל מיום ההתקנה (האחריות מתייחסת לחיבורים, שסתומים ונזילות צנרת). במקרה זה, זכרו לבקש מבעל המקצוע תעודת אחריות נפרדת בעבור ההתקנה.

 

דוד שמש מחירי התקנה

 

מחיר התקנת דוד שמש, על פי מחירון כרומגן הינו 715 ש”ח. התקנת מערכת שלמה תעלה כ- 990 ש”ח. במידה והגג שלכם הינו גג רעפים תהיה תוספת של כ- 150 ש”ח בעבור עבודת ההתקנה. במידה והגג ישן או שיש להוסיף אביזרים כגון מעמד לדוד, יעדכן איש המקצוע לפני ההתקנה בעלות הנוספת. חשוב לוודא מול איש המקצוע המגיע למקום את העלות הסופית של ההתקנה בהתאם לתנאי השטח.

דודי השמש של כרומגן מגיעים עם פלאנג’ דיגיטלי. ניתן לשדרג את הדוד/מערכת ולהוסיף צג דיגיטלי בייתי לחווית שימוש חדשה ומתקדמת. הצג מציג את כמות המים החמים הקיימים בדוד בצורת כמות מקלחות, מעניק שקט נפשי וחיסכון במים ובחשמל.

תוספת של 150 שקלים הם בגין התקנת קולט בלבד על גג רעפים- במידה ומדובר בהתקנת מערכת על גג רעפים התוספת הינה 300 ש”ח, באם מדובר בהתקנת דוד בלבד על גג רעפים התוספת תהיה 200 שקלים.

 

 

טכנאי שירות כרומגן

כרומגן היא המובילה בקרב יצרני מערכות סולאריות לחימום מים.

בכרומגן צוות טכנאי דודי שמש וחשמל מיומן ומקצועי המבצע שירותים וטיפולים שונים בכל חלקי הארץ וללקוחות כל החברות.

להזמנת טכנאי שירות כרומגן התקשרו 9944 *.

כמו כן ניתן לפנות לאחד מהמשווקים המורשים של כרומגן במקום מגוריכם .

 

 

לנושאים נוספים שעשויים לעניין אתכם: