החלפת גוף חימום לדוד

החלפת גוף חימום לדוד שמש או חשמל

גוף חימום הוא חלק הנמצא בפנימית הדוד ויושב על האוגן (פלאנג’). תפקידו לחמם את הדוד כאשר המפסק מופעל והטרמוסטט חש טמפ’ נמוכה מהנדרש. החלפת גוף חימום בדוד מתבצעת כאשר איש המקצוע מזהה שיש דרישה לחימום ואין זרם חשמלי בגוף החימום או כשהצרכן בבית מרגיש ש “הדוד לא מחמם בחשמל”. גופי חימום נימצאים גם בדודי שמש וגם בדודי חשמל.

 

איך נזהה שהתקלה היא בגוף החימום?

 

כאשר גופי החימום בדודי שמש ובדודי חשמל אינם מחממים למרות שהמים קרים ויש דרישה לחימום (מפסק מופעל), אחת האפשרויות שאיש המקצוע צריך לבדוק, זה האם גוף החימום מקצר (זולג זרם חשמלי מחוט הלהט בתוך גוף החימום למעטפת) או נשרף (חוט הלהט הותך ונחתך).על איש המקצוע לבצע בדיקת תקינות לגוף החימום באמצעות “מגר” או “רב בודד”. אם אכן גוף החימום בדוד תקול, יש לבצע החלפת גוף חימום בדוד.

 

התקלקל הדוד? כל מה שצריך לדעת על תיקון דוד שמש

 

האם ביכולתי להחליף גוף חימום לדוד לבד?

 

במערכות כרומגן בהחלט ניתן לבצע החלפת גוף חימום בדוד ולא את כל הפלנג’. אז איך מחליפים גוף חימום בדוד חשמל או שמש? בתור התחלה כרומגן ממליצה להיעזר תמיד באיש מקצוע מומחה ומוסמך לבצע תחזוקה וטיפול קבוע במוצרי

 

 

כמו כן חשוב להקפיד כי כל החלקים במערכת הטעונים החלפה, יוחלפו רק בחלקים מקוריים של כרומגן ובכללם גוף חימום חשמלי.

 

כמה עולה להחליף גוף חימום בדוד?

  •  מחיר החלפת גוף חימום בדוד שמש או חשמל כוללת את המוצר ועלות העבודה.
  • מחיר ההחלפה תלוי בהחלפת גוף החימום בלבד או בהחלפת האוגן (פלאנג’) כולו.

טכנאי שירות כרומגן:

כרומגן היא המובילה בקרב יצרני מערכות סולאריות לחימום מים. בכרומגן צוות טכנאי שירות מיומן ומקצועי המבצע שירותים וטיפולי דודי שמש בתל אביב ובכל חלקי הארץ.
להזמנת טכנאי שירות כרומגן התקשרו 9944 *.
כמו כן ניתן לפנות לאחד מהמשווקים של כרומגן הקרוב למקום מגוריכם .