אודות כרומגן

פתרונות חכמים לחימום מים

חברת כרומגן נוסדה בשנת 1962 והינה החברה המובילה בישראל ואחת החברות המובילות בעולם בייצור, שיווק, מכירה והתקנת מערכות מים סולאריות ופתרונות לחימום מים, החוסכים אנרגיה ע”י ניצול מירבי של אנרגיית השמש.

החברה הממוקמת בקיבוץ ‘שער העמקים’, הוקמה כמפעל לטיוב מתכות ברזליות בתהליך הנקרא “כרומייזינג”, תהליך בו מוסיפים כרום לשכבה החיצונית של המתכת והופכים אותה לפלדת אל-חלד העמידה בתנאים של טמפרטורה גבוהה, שחיקה, לחות גבוהה וכימיקלים.
מכאן שם החברה – “כרום” ו”מגן”. מבנה המפעל התאים  גם לייצור חלקי מתכת גדולים ולכן הוחלט לייצר דודי שמש. כך נולד הרעיון של פיתוח, ייצור ושיווק של מערכות מים חמים באנרגיית השמש – ללא שימוש בחשמל.

קרא עוד >

חזון וערכים

כרומגן הינה חברה גלובלית מובילה, בארץ ובעולם, המתמחה בייצור ושיווק פתרונות חכמים לחימום מים. למעלה מ- 60 שנה שבכרומגן מאפשרים למגוון לקוחותינו ליהנות ממים חמים בכל מקום בכל שעה ובכל תנאי מזג אוויר.

כרומגן מובילה את שוק דודי השמש והקולטים, מתמחה במתן פתרונות לחימום מים תוך שימוש מיטבי במשאבי השמש, בדגש על איכות המוצר הטובה ביותר, ופיתוח מתמיד בייצור ושיווק פתרונות מתקדמים וחכמים. 
אנו מבטיחים ללקוחותינו שהבחירה בכרומגן היא החכמה ביותר.

קרא עוד >

אמון מקצוענות יעילות

העובדים שלנו

מטה החברה ממוקם בקיבוץ שער העמקים, לחברה כ- 340 עובדים, בישראל עובדים כ-250 עובדים בשני אתרי הייצור בשער העמקים ובציפורית, החברה מעסיקה עובדים מכל מגוון האוכלוסייה.
כרומגן מפיצה את פתרונותיה לכ- 40 מדינות ברחבי העולם בעזרת שתי חברות בנות הממוקמות באוסטרליה ובספרד, ובעזרת רשת מפיצים.

בכרומגן, עובדים ללא לאות וללא פשרות לשמירה מתמדת על איכות הסביבה, במטרה לייצר את מגוון הפתרונות והמוצרים החדשניים והחכמים ביותר. החברה מפתחת מגוון מוצרים משלימים במטרה להאריך את חיי המוצר ולייצר לצרכנים ראש שקט מדאגות. 

כרומגן היא החברה היחידה בתחום בעלת תו פלטינה ממכון התקנים הישראלי, ולה תקנים בינלאומיים. היא מייחסת חשיבות רבה לפיתוחם של טכנולוגיות מבוססות אנרגיות מתחדשות לשמירה על איכות הסביבה, חסכון באנרגיה וקיימות.

אחריות תאגידית

מדיניות החברה

כרומגן מתחייבת לפעול באופן רציף לשיפור מתמיד של איכות המוצרים והשירותים בשווקים בהם היא פועלת.
זאת תוך מתן דגש על איכות השירות, חיסכון אנרגטי ויעילות אנרגטית, שמירה על איכות הסביבה והקפדה על בטיחותם, ביטחונם ובריאותם של עובדיה ולקוחותיה. 
החברה מתחייבת לחיפוש מתמיד אחר פתרונות ומוצרים חדשניים, בניית יכולות תחרותיות ופתיחת שווקים חדשים במטרה להמשיך להיות אחת החברות המובילות בעולם בתחומי פעילותה. 
ראה עוד >

איכות הסביבה

החברת פועלת בתחום האנרגיה הנקייה ועל כן רואה את עצמה כמחויבת לשמירה מלאה על איכות הסביבה.
החברה תפעל לשיפור מתמיד בהשפעתה על איכות הסביבה, בפעילויות הייצור, ההובלה וההתקנה.
החברה מחויבת לשמירה מלאה על חוקים ותקנות החלים במדינת ישראל בתחומי אוויר נקי, שפכים וחומרים מסוכנים, תוך שמירה על שקיפות מלאה למול הרגולטורים האחראים על תחומים אלו.

חדשנות

כרומגן הינה חברה גלובלית מובילה, בארץ ובעולם, המתמחה בייצור ושיווק פתרונות חכמים לחימום מים.
מוצרי החברה, המערכות הסולאריות, דודי השמש והקולטים מותקנים בישראל ובעוד כ-40 מדינות ברחבי העולם, והדרישה למוצרים וחידושים מתוצרתה עולה משנה לשנה.

לכרומגן מחלקת מחקר ופיתוח האמונה על ייצור והנגשת טכנולוגיות חדשניות מהארץ ומהעולם. במטרה לייצר ולהציע מגוון פתרונות יעילים וחכמים לכל צורך ולכל אקלים, תוך ניצול יעיל ומירבי של אנרגיית השמש. 

כרומגן גאה להיות הבחירה החכמה בכל ימות השנה למאות אלפי בתי אב ועסקים בישראל ובעולם. 

קריירה

בואו להיות חלק מחברה שמאמינה בהעסקת עובדים השואפים למצוינות, מקצועיים ושירותיים בתחומם, הנשענים על עבודת צוות להשגת המטרה המשותפת של החברה.
זה הזמן שלכם!

חזרה למעלה