תו ירוק

חברת כרומגן הינה הראשונה והיחידה, לקבל תו תקן ירוק ממכון התקנים, בתחום האנרגיה הסולארית. 

כרומגן היא החברה הראשונה והיחידה בתחום המערכות הסולאריות שהוענק לה תעודת תו ירוק על ידי מכון התקנים הישראלי והמשרד להגנת הסביבה.
התו הוענק לכרומגן בגין פיתוח המערכות הבאות:

חברת כרומגן נמנית עם 60 יצרנים וספקי שירות שקיבלו עד כה תו ירוק, ובכך מהווה פורצת דרך בתחומה ובשמירתה על איכות הסביבה.
דני גולדשטין, מנכ”ל מכון התקנים הישראלי: “אנחנו שמחים על הצטרפותה של כרומגן למקבלי התו הירוק ומברכים אותה שעמדה בדרישות המחמירות לקבלתו. התו הירוק מעיד כי כרומגן היא המובילה בתחומה וכעת היא יכולה לממש יתרון שיווקי בתרומה להגנה על הסביבה, בעולם בו המודעות הסביבתית הולכת וגוברת.”
חברת כרומגן היא החברה המובילה בארץ לייצור דודי שמש, מערכות מים סולאריות חכמות וקולטי שמש. כחלק מהמהלך לשמירה על איכות הסביבה, דודי השמש של כרומגן מצופים בחומר האמייל המשפר את איכות המים.

אודות תו ירוק:

תעודת תו ירוק, מוענקת בשיתוף מכון התקנים הישראלי והמשרד להגנת הסביבה, ומעידה על כך שפגיעתו של המוצר או השירות בסביבה פחותה. מוצרים או שירותים בעלי תו ירוק, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים, מפחיתים את הפגיעה בסביבה, משפרים את היעילות האנרגטית ועוד. התו הירוק, מהווה עבור היצרן או נותן השירות, יתרון שיווקי על פני מתחריו בתחום. התו הירוק מהווה אישור אובייקטיבי כי המוצר או השירות אכן “סביבתי” ואינו מתהדר בתואר לא לו (התיירקקות).

התו הירוק של כרומגן