שעון לדוד חשמל, טיימר לדוד חכם - הפתרונות שיחסכו לכם כסף

 

במדינת ישראל קיים חוק משנת 1976 הקובע כי בכל בית שנבנה יש להתקין דוד שמש, עם זאת בבתים רבים ניתן למצוא דודי חשמל. דוד שמש תלוי באנרגיה הסולארית ולכן אינו מספק תשובה למים חמים בכל שעות היום, מה שגורם לישראלים רבים להתקין גם דוד חשמל. חשוב לדעת כי במדינת ישראל קיים חוק המחייב התקנת שעון לדוד חשמל או טיימר לדוד בכל בית.

לשלוט בהוצאות החשמל עם שעון לדוד חשמל או טיימר לדוד 


בכדי לחסוך בהוצאות החשמל מומלץ להתקין שעון לדוד חשמל המאפשר שליטה מלאה על שעות ההפעלה של הדוד. כיום ניתן לרכוש שני פתרונות יעילים לשליטה מלאה ונוחה בהפעלת דוד חשמל, האפשרויות הן: טיימר לדוד או שעון.

כאשר רוכשים בוילר יש לוודא כי הוא כולל שעון לדוד חשמל העומד בדרישות המחייבות של התקן הישראלי. על מנת להימנע ממקרים בהם שוכחים את הדוד דולק במשך שעות ארוכות מומלץ להתקין טיימר לדוד או פתרונות מתקדמים אחרים, בעזרת שעון מווסת לבוילר ניתן לקבוע באילו שעות ולמשך כמה זמן הדוד יפעל. הבויילר לרוב מגיע עם מפסק רגיל להפעלה ולכיבוי ומומלץ לבקש מהמתקין המלצה על טיימר דיגיטלי לדוד איכותי ויעיל או להתקין שעון, באמצעותם תוכלו לתכנן את זמני ההפעלה. במידה ושכחתם את הדוד דולק הטיימר יכבה אותו באופן אוטומטי, גם אם אתם נמצאים מחוץ לבית.

 

שעון או טיימר לדוד ניתן לרכוש ישירות מהמתקין, לרוב בתוספת תשלום. העלות של שעון לדוד חשמל אינה גבוהה ובמחיר משתלם אפשר לרכוש שעון איכותי העומד בתקן הישראלי. כך תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל וליהנות ממים חמים לאורך כל היום או בשעה מסוימת בה בני המשפחה נוהגים להתקלח. 

 

בבתים רבים מתקינים שעון שבת לדוד, כך ניתן ליהנות ממים חמים ללא הצורך להפעיל את המתג החשמלי. ראוי לציין כי ישנם שעונים רבים לדוד חשמל אותם ניתן לרכוש בחנויות המובילות או ישירות אצל המתקינים המורשים.
לאחרונה יצאו לשוק מספר דגמי טיימר לדוד מתקדמים וחדשניים יותר, חלקם מאפשרים שליטה מלאה באמצעות האינטרנט על הטיימר. כך ניתן לשלוט על כיבוי והפעלת הדוד החשמלי מכל מקום ובכל רגע נתון, וכל זאת באמצעות אפליקציה בסמארטפון המאפשרת שליטה במפסק החכם.


היתרונות בהתקנת שעונים דיגיטליים

לא חייבים טיימר לדוד כדי לחסוך בחשמל. אפשר לחסוך בחשמל גם עם שעון לדוד עם אפליקציה. אלה היתרונות הבולטים בהתקנת שעון לדוד חשמל:

 

• קיימים שעונים דיגיטליים חכמים אותם ניתן לחבר למערכת בית חכם לשליטה נוחה ומהירה ולחיסכון בהוצאות החשמל.
• התקנת שעון דיגיטלי לדוד חשמל מונעת מצבים בהם שוכחים את הדוד דולק שעות ארוכות ומקבלים חשבון חשמל מנופח.
• מייתרת את הצורך ביקיצה מוקדמת בבוקר להדלקת הדוד על מנת ליהנות ממים חמים בבוקר
• מאפשרת הפעלת הדוד מרחוק כדי ליהנות ממקלחת חמה או רותחת כאשר חוזרים מהעבודה, מטיול, מחופשה או מבילוי.

 

שעון לדוד חשמל, טיימר לדוד ומערכות סולאריות מתקדמות של כרומגן


חברת כרומגן, המותג הישראלי המוביל בקרב יצרני מערכות סולאריות לחימום מים, השיקה לאחרונה פתרונות מתקדמים לדוד שמש וחשמל. בנוסף למוצרים כמו טיימר לדוד או שעון לדוד, החברה מציעה לכם מערכות סולאריות מתקדמות ומשוכללות לחימום מים.
 

לצפייה במגוון מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

לייעוץ ומוצרים נוספים או להזמנות תיקון דוד, היכנסו או פנו כעת למוקד שירות והמכירות 9944 *

 

 

 

 

איך אפשר לעזור לך?

לקטלוג מוצרי כרומגן: דודי שמש, מערכות סולאריות וקולטי שמש