תו ירוק

 

תו-ירוק מכון התקניםלראשונה בתחום האנרגיה הסולרית: מכון התקנים מעניק תו ירוק לחברת כרומגן

כרומגן קיבלה תו ירוק ראשון בענף האנרגיה הסולארית

כרומגן היא החברה הראשונה בתחום המערכות הסולאריות שהוענק לה תעודת תו ירוק על ידי מכון התקנים הישראלי והמשרד להגנת הסביבה. את התו קיבלה כרומגן על מוצריה – כרומגן מערכת מרכזית, כרומגן סופר 150 וכרומגן קלאסית 150.
כך, נמנית חברת כרומגן עם 60 יצרנים וספקי שירות שקיבלו עד כה תו ירוק ומהווה פורצת דרך בתחומה ובשמירתה על הסביבה.
דני גולדשטין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "אנחנו שמחים על הצטרפותה של כרומגן למקבלי התו הירוק ומברכים אותה שעמדה בדרישות המחמירות לקבלתו. התו הירוק מעיד כי כרומגן היא המובילה בתחומה וכעת היא יכולה לממש יתרון שיווקי בתרומה להגנה על הסביבה, בעולם בו המודעות הסביבתית הולכת וגוברת."
חברת כרומגן היא החברה המובילה בארץ לייצור של דודי שמש, מערכות מים סולאריות חכמות ודודי שמש. כחלק מהמהלך לשמירה על הסביבה, דודי השמש של כרומגן מצופים בחומר האמייל המשפר את איכות המים. כמו כן, מערכת הדוד הדיגיטאלי של חברת כרומגן מובילה גם היא לחיסכון בחשמל. מערכת זו מאפשרת לדיירי הבית להיות מעודכנים בכמות המים החמים שיש בדוד בכל רגע נתון, ובכך נמנע חימום מים יתר על המידה.

אודות תו ירוק:

תעודת תו ירוק, מוענקת בשיתוף מכון התקנים הישראלי והמשרד להגנת הסביבה, ומעידה על כך שפגיעתו של המוצר או השירות בסביבה פחותה. מוצרים או שירותים בעלי תו ירוק, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים, מפחיתים את הפגיעה בסביבה, משפרים את היעילות האנרגטית ועוד. התו הירוק, מהווה עבור היצרן או נותן השירות, יתרון שיווקי על פני מתחריו בתחום. התו הירוק מהווה אישור אובייקטיבי כי המוצר או השירות אכן "סביבתי" ואינו מתהדר בתואר לא לו (התיירקקות).

 

התו הירוק של כרומגן

 

איך אפשר לעזור לך?

לקטלוג מוצרי כרומגן: דודי שמש, מערכות סולאריות וקולטי שמש